KONST / Litografier / Färglitografi 9412154
nr 941 2154
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Olle Nyman (1909-1999), 184/200, signerad. -93, motivet: 29x57
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 februari 2015
kl 20:43:57
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman